Contactgegevens:
 
Provinciaal Verbond Willemsfonds Brussels Hoofdstedelijk Gewest

 
Overkoepelende vereniging voor alle Brusselse afdelingen.
 
Contactpersoon:
Mireille Corteville-De Winter
Tel. 02 344 91 65
E-mail: dewinter.corteville@skynet.be

 

WF Anderlecht
 
Contactpersoon:
Lionel Bajart
Tel. 02 552 43 90
E-mail: lionel.bajart@vlaamsparlement.be

 

WF Brussel-Centrum
 
Contactpersoon:
Thomas Flebus
Tel. 0475 46 96 16
E-mail: thomas.flebus@yahoo.fr

 

WF Etterbeek
 
Contactpersoon:
Ethel Savelkoul
Tel. 0476 88 01 94
E-mail: ethel.savelkoul@telenet.be

 

WF Ganshoren
 
Contactpersoon:
Rene Coppens
Tel. 02/549.65.25

 

WF Jette
 
Contactpersoon:
Herman Mennekens
Tel. 02 476 03 00 / 0497 59 95 55
E-mail: hmennekens@bruparl.irisnet.be

 

WF Koekelberg
 
Contactpersoon:
Sigurd Vangermeersch
Tel. 0498 853 215

 

WF Laken
 
Contactpersoon:
Els Ampe
Tel. 02 549 65 22
E-mail: info@elsampe.be

 

WF Neder-Over-Heembeek
 
Contactpersoon:
Denise De Boeck-Vergeylen
Tel. 0476 85 73 50
E-mail: denise.vergeylen@telenet.be

 

WF Podium & Muziek
 
Contactpersoon:
Johan Basiliades
Tel. 0495 21 05 01
E-mail: johan.basiliades@willemsfondsbrussel.be

 

WF Schaarbeek-Evere-Sint-Joost
 
Contactpersoon:
Johan Basiliades
Tel. 0495 21 05 01
E-mail: johan.basiliades@willemsfondsbrussel.be

 

WF Sint-Agatha-Berchem
 
Contactpersoon:
Evelyn Govaert
Tel. 0476 56 66 12
E-mail: evelyn.govaert@telenet.be

 

WF Sint-Jans-Molenbeek
 
Contactpersoon:
Ilse Carlé
E-mail: icarle@gov.brussels

 

WF Willemsfonds Algemeen Bestuur
 
Contactpersoon:
Willemsfonds vzw
Tel. 09 224 10 75 / 0
E-mail: info@willemsfonds.be

 

WF Woluwe
 
Contactpersoon:
Kurt Deswert
Tel. 0497 85 25 91
E-mail: kurtdeswert@hotmail.com

 

WF Zuidoost-Brussel
 
Contactpersoon:
Wim Vanobberghen
Tel. 0473 47 13 10
E-mail: vanobberghenwim@gmail.com

 

WF Zuidwest-Brussel
 
Contactpersoon:
Stefan Cornelis
Tel. 0474 86 02 82
E-mail: scornelis@vanhengel.irisnet.be

 

Facebook
 
Kom ook eens langs op onze Facebookpagina!